Рекреација на отвореном

Почетна » Рекреација на отвореном

РЕКРЕАЦИЈА НА ОТВОРЕНОМ

А. цампинг


КСНУМКС. шатор
КСНУМКС. бацкпацк
КСНУМКС. врећа за спавање
КСНУМКС. тент стакес
КСНУМКС. хатцхет
КСНУМКС. фењер
КСНУМКС. камп шпорет

Б. планинарење


КСНУМКС. планинарске ципеле
КСНУМКС. компас КСНУМКС. траил мап

Ц. планинарење


КСНУМКС. планинарске ципеле

Д. пењање по стијенама


КСНУМКС. коноп
КСНУМКС. харнесс

Е. пицниц


КСНУМКС. (пикник) дека
КСНУМКС. тхермос
КСНУМКС. пицниц баскет

Фацебоок Коментари